+48 782 348 019 biuro@mnpracownia.pl

Pracownia powstała jako efekt marzeń, planów i chęci samorozwoju. Skupiam się na kształtowaniu codziennej przestrzeni życia. Design, ergonomia i forma stanowią klucz planowania i pracy nad każdym nowym projektem. Każde tworzone wnętrze spełnia wymogi ergonomiczne, estetyczne i funkcjonalne. To dzięki skrupulatnie poszerzanej wiedzy na temat nowości materiałowych i produktowych mam możliwość tworzenia nowych niepowtarzalnych inwestycji.


Każdy inwestor jest dla jednakowo ważny.
Każde wnętrze warte jednakowej uwagi.
Każde zlecenia wykonywane jest z pełnym zaangażowanie.

mgr inż. Monika Nałęcz

 

Jestem absolwentką budownictwa na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej rocznik 2013. To dzięki zdobytej wiedzy technicznej wykonywane projekty ułatwiają realizację, jak również rozmowy z przedstawicielami branżowymi zaangażowanymi w realizację tematów.
Tworzenie projektów wnętrz to nie tylko praca stricte zarobkowa, ale zamiłowanie, pasja i hobby. Bagaż doświadczeń wraz z ciągłą chęcią samodoskonalenia pozwalają na tworzenie przemyślanych i niekonwencjonalnych rozwiązań. Każdy sukces dodaje mi skrzydeł. Każda porażka staje się źródłem motywacji w dążeniu do doskonałości. Uczestniczę w wielu szkoleniach, targach i konferencjach branżowych.

"Każde zlecenie jest sztuką stworzenia niemożliwego. Każde niepozorne wnętrze może stać się pełne życia i przytulności. Wyobraźnia jest nieograniczona. Połączenie jej z technologią i możliwościami współczesnego świata pozwala na stworzenie niemożliwego"

Prywatnie miłośniczka kotów, kwiatów, pysznego ciasta i szalonej