O Mnie

mgr inż. Monika Nałęcz

Absolwentka budownictwa na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej rocznik 2013 o specjalności Konstrukcje Budowlanie i Inżynierskie.
Uczestniczka kursów zawodowych oraz konferencji dotyczących branży architektury oraz wyposażania wnętrz zarówno na lokalnym rynku, jak również na terenie całego kraju.
Osoba czynnie biorąca udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych pozwalających na poszerzenie wiedzy z zakresu wytwarzania i produkcji wykorzystywanych w projektach produktów i materiałów niezbędnych do wykończenia wnętrz.
Świadoma potrzeby bezpośredniego kontaktu z inwestorem oraz firmami wykończeniowymi stawia na utrzymanie profilu jednoosobowej działalności gospodarczej. Pozwala to na skuteczną kontrolę postępu prac oraz sprawną realizację projektów.
„Każde zlecenie jest sztuką stworzenia niemożliwego. Każde niepozorne wnętrze może stać się pełne życia i przytulności. Wyobraźnia jest nieograniczona. Połączenie jej z technologią i możliwościami współczesnego świata pozwala na stworzenie niemożliwego.”
Prywatnie miłośniczka kotów, kwiatów, pysznego ciasta i ZUMBY

7 lat w zawodzie
about